Niezapomniany rejs statkiem po Bałtyku

Sylwester dopiero w grudniu, ale zabawę na ten dzień warto zaplanować wcześniej. Powód jest prosty często miejsca w pensjonatach, domkach i innych miejscach położonych w atrakcyjnych zakątkach naszego kraju są zajęte już od połowy roku. Niektórzy rezerwują miejsca już rok wcześniej, bo chcą tam wrócić w następnego Sylwestra.

Atrakcji sylwestrowych jest naprawdę dużo, jedną z nich jest rejs sylwestrowy po Morzu Bałtyckim. To może się okazać nie lada gratka dla osób lubiących tego typu wycieczki. W ten sposób łączymy w sobie dwie przyjemności podróż promem, lub innym statkiem zabawę na pokładzie i powitanie Nowego Roku na morzu.

Jedną z wielu propozycji jest rejs na pokładzie jachtu Zawisza Czarny z Gdyni i na żaglowcu Bryza H z Gdańska. W tamtym roku była to podróż szlakiem nadmorskich stolic do Oslo a jeszcze wcześniej do centrum Sztokholmu. To wspaniałe przeżycie godne polecenia. Plan rejsu także jest imponujący, gdyż jacht dociera do najciekawszych akwenów nadmorskich Norwegii, Szwecji, Duńskich cieśnin.

Wypicie lampki szampana może nastąpić na statku bądź też na balu sylwestrowym w jednym ze skandynawskich miast co roku jest to inne miejsce. Frajda z pewnością ogromna, jeśli ktoś nie cierpi na chorobę morską a kołysanie się na falach morskich uspokaja i relaksuje.

Większość rezerwacji sylwestrowych dotyczy nie tylko tego dnia ale kilku poprzedzających imprezę. Zwykle kiedy dzwonimy z zapytaniem o nocleg wynajmujący proponują od 5 do nawet 10 dni w sumie. Tak samo jest z rejsem sylwestrowym, który trwa od 27 grudnia a kończy się dopiero 3 stycznia. Jest to więc tydzień wspaniałej zabawy z niezapomnianymi atrakcjami. Podróż rozpoczyna się około godziny 11-12 a po drodze pasażerowie mogą odwiedzić Bornholm lub inny ciekawy port. Podróż do celu trwa kilka dni i w zależności od wybranej trasy rejsu raczy swoich uczestników różnymi rozrywkami.

Przeważnie uczestniczy w nim około 30 osób, tak więc zabawa w pokaźnym gronie a koszt rejsu od jednej osoby to około 2000 złotych. Cena obejmuje pełne wyżywienie, ubezpieczenie, wszelkie portowe i paliwowe opłaty, wyposażenie kabiny w pościel no i oczywiście wspaniałą zabawę. Warto zarezerwować sobie urlop na tych kilka dni i spędzić niezapomnianego sylwestra, być może jedynego takiego w życiu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17198 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/rejs-sylwestrowy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/load.php(67 in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435