Urlop sylwestrowy nad Bałtykiem

Sylwester nad morzem to wspaniała i ciekawa alternatywa na pożegnanie starego roku i powitanie nowego. Nasze Polskie Morze często bywa niedoceniane a tak naprawdę skrywa wiele atrakcyjnych propozycji dla turystów z całego kraju. Po pierwsze wspaniałą atrakcją jest rejs sylwestrowy i możliwość odwiedzenia najciekawszych portów Norwegii czy Szwecji. Po drugie zabawa nad Bałtykiem to także urokliwe knajpki, bale sylwestrowe, imprezy plenerowe. Coraz więcej osób decyduje się na powitanie Nowego Roku właśnie w tym zakątku Polski.

Szum morza jest ogromną frajdą nie tylko w ciepłe letnie i wakacyjne dni ale również zimą. Można tam świetnie wypocząć i oderwać się od codziennych spraw i problemów, pobyć z rodziną lub znajomymi na neutralnym gruncie. Sylwestrowe wyjazdy do mniejszych nadmorskich miejscowości to doskonały pomysł, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Jest tam wiele prywatnych kwater zapewniających doskonałe warunki odpoczynku i swobodę dla dzieci.

Wynajęcie domku lub pokoju nie jest takie kosztowne jednak zawsze należy zająć się tym odpowiednio wcześnie gdyż niektóre oferty są zajęte już na początku roku. Wiele osób powraca do raz sprawdzonych miejsc i rezerwuje je na kolejne sylwestrowe szaleństwa. Inną możliwością spędzenia wystrzałowego Sylwestra jest wypoczynek w którymś z większych miast.

Jest to propozycja dla osób lubiących gwar miasta i chcą spędzić tę wyjątkową noc wraz z innymi osobami w lokalu na przyjemnej zabawie tanecznej z dobrą muzyką. W tym względzie swoje atrakcje proponują Trójmiasto, Międzyzdroje, Łeba oraz Kołobrzeg, lub jeszcze dalej Ustka. Miasta te oferują szaloną zabawę w luksusowych hotelach i klubach.

Impreza pod gołym niebem nad morzem to również nie lada atrakcja i frajda dla osób lubiących takie klimaty. Są one bezpłatne, gwarantują świetną zabawę, którą umilają znane zespoły muzyczne oraz pokazy sztucznych ogni. Jednym z niekonwencjonalnych sposobów spędzenia Sylwestra we dwoje jest relaks w którymś z ośrodków rekreacyjnych czy SPA.

Wszystkie propozycje można swobodnie ze sobą łączyć, organizując sobie dłuższy urlop począwszy od drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia. W tym roku 1stycznia wypada w sobotę, tak więc bawić można się do niedzieli a nawet dłużej w zależności od zasobności portfela. Sylwester nad morzem to bardzo dobry pomysł i świetna alternatywa dla tych którzy do tej pory spędzali go w górach. Warto spróbować czegoś nowego- Polecamy!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17479 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sylwester-nad-morzem/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/load.ph in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435