Jak napisać życzenia sylwestrowe?

31 grudnia- Sylwester to dzień wyjątkowy, ostatni w roku, kiedy to ludzie na całym świecie witają Nowy Rok, wchodząc w niego z nowymi nadziejami i pomysłami. Wtedy to życzymy sobie szczęścia, miłości, spokoju no i przede wszystkim tego żeby nowy rok był lepszy niż ten stary.

Zwyczaj świętowania Sylwestra sięga zamierzchłych czasów i wiąże się z postacią papieża Sylwestra II i podobnie wtedy tak i teraz dzień ten rozpoczyna karnawał który trwa czasami nawet dwa miesiące. W Polsce witanie Nowego Roku z lampką szampana w ręku rozprzestrzeniło się dopiero po wojnie i przypominał nieco świętowanie Wigilii, gdyż wiązano z nocą sylwestrową wiele przesądów i tradycji a spożywane wtedy pokarmy podobnie jak w wigilię były bezmięsne.

Obecnie są to huczne imprezy z fajerwerkami, przy głośnej muzyce tanecznej. Kiedy już następuje kulminacja zabawy i wybija północ wypijając kieliszek szampana ściskamy się, składamy życzenia na żywo lub dzwoniąc do najbliższych w tym dniu, a raczej wieczorem. Innym sposobem przekazywania sobie życzeń noworocznych jest przesyłanie sobie kartek tradycyjnie pocztą lub też drogą elektroniczną.

Dzisiejsze e-kartki są bardzo zabawne, wesołe, posiadają animacje i są doskonałym sposobem aby życzyć najbliższym i przyjaciołom świetnej zabawy na Sylwestra i powodzenia w Nowym Roku. Można je znaleźć na wielu portalach internetowych. Każdy wybierze tam coś dla siebie. Przesyłanie życzeń sylwestrowych i noworocznych być może nie cieszy się tak ogromną popularnością jak długowieczna tradycja przesyłania życzeń na święta Bożego Narodzenia.

Mimo wszystko jest to ogromna przyjemność dostać taką kartkę zwłaszcza od kogoś z kim nie mamy możliwości spotkać się w Sylwestrową noc. Sama forma życzeń może być lekka i zabawna. Jeśli nie mamy pomysłu na oryginalne życzenia warto skorzystać z pomocy jaką oferują portale z kartkami, życzeniami i ciekawymi wierszykami.

Bardzo popularne w Sylwestra staje się szybkie przesyłanie życzeń za pośrednictwem sms-a. Życzenia dochodzą w zasadzie natychmiast i towarzyszą nam podczas szampańskiej zabawy. Jest to dowód na to, że inni o nas pamiętają nawet podczas hucznych zabaw i bali, pośród wystrzałów fajerwerków. Pamiętajmy o życzeniach w wieczór sylwestrowy to miła tradycja i ogromna przyjemność.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17303 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/zyczenia-sylwestrowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/load.ph in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435